У Львові пройде турнір з карате

20 березня 09:02
Переглядів: 281
карате

Традиційний міжнародний турнір зі спортивного карате International Union Cup 2014 пройде у приміщенні залу ігрових видів спорту навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Ген. Грекова, 1) 22 березня. Початок - о 9.00.

Цьогорічний турнір приурочений 200-річчю з Дня народження Т.Г.Шевченка. За попередніми заявками свою участь у змаганнях підтвердили 13 команд (210 учасників) з 8 областей України та зарубіжних країн: Словаччини, Польщі, Латвії. International Union Cup 2014 - наймасовіші змагання національного рівня зі спортивного карате серед спортсменів віком до 17 років. До складу збірної команди Львівської області увійшли сильніші каратисти національного і міжнародного рівнів.

Довідка: офіційно у світі карате (WKF) займається більш ніж 50 мільйонів осіб у 173-х країнах світу. В кожній країні карате культивують національні федерації чи асоціації. Всесвітня федерація карате (WKF) ратифікована Міжнародним Олімпійським комітетом, на сьогоднішній день карате (WKF) розглядається, як вид спорту, претендент на включення в програму Олімпійських Ігор.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: