У Львові пройшов турнір з міні-футболу ELECTRON-OPEN

12 жовтня 17:57
Переглядів: 533
Міні-футбол

11 жовтня у Львові відбулось відкриття турніру з міні-футболу ELECTRON-OPEN. Організатором виступив президент концерну "Електро" Юрій Бубес.

Розпочали турнір львівські школярі, однак вже наступного тижня в турнірі зможуть взяти участь усі охочі.

"Ми давно вже проводимо спортивні заходи між заводами, між цехами, а в нас їх багато. Це допомагає краще проводити дозвілля, також покращує моральний клімат в колективі. На цей раз ми вийшли за межі. Ми почали відновлювати закинуті забуті площадки і вирішили поділитися тим, що маємо з дітьми і з дорослими. Цього тижня буде турнір для учнів шкіл, а наступного і для дорослих. Головна мета - це піднятися із своїх зручних диванів і оздоровитися. Особливо для дітей це велика радість. Це їх здоров’я і ми будемо все робити для того, щоб підтримувати здоровий спосіб життя", - розповів Юрій Бубес.

Також він розповів, що Концерн "Електрон" відновлює критий спортивний комплекс, котрий розпочне свою роботу вже за 3-4 місяці.

"Ми закінчили реконструкцію спортивного комплексу, який буде працювати і в зимовий період. Там буде і басейн, і аеробіка, і футбольні та баскетбольні поля. Так ми зможемо і надалі проводити безоплатні турніри для дітей", - зазначив Юрій Бубес.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: