У Львові розіграють кубок області з дворового футболу

15 липня 19:33
Переглядів: 234
гол

24 липня у Львові у спорткомплексі “Електрон” відбудеться Кубок Львівської області з дворового футболу “Футбол у кожен двір”, повідомили організатори.

У змаганнях візьмуть участь команди переможці районних змагань з дворового футболу та міст обласного значення. До участі в змаганнях допускаються команди згідно із іменними заявками.

Команда гравців віком 13-14 років складається з 8 осіб та представника (тренера) команди.

У змаганнях не можуть брати участі: професійні гравці, гравці вищих ліг збірних команд районів, міст, сіл (селищ) та учні відділень футболу ДЮСШ.

Попередні заявки на участь у змаганнях необхідно надіслати на електронну пошту sportforall_lv@i.ua у термін до 17 липня. Без попередньої заявки учасники не будуть допущені до змагань.

Загальне керівництво здійснює управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” та Федерація футболу Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує головна суддівська колегія, затверджена центром „Спорт для всіх” та громадською організацією “Твій вибір життя”.

Приїзд та реєстрація команд 24 липня до 10.00.

Засідання мандатної комісії 10.00-11.00.

Засідання суддівської колегії 11.00-11.30.

Урочисте відкриття змагань відбудеться о 12.00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: