У Львові розпочались змагання з шахів серед молоді до 16-ти років

21 жовтня 12:35
Переглядів: 161
Шахи

У Львові розпочалась обласна шахова першість серед молоді до 16-ти років. Тихі поєдинки провадять півсотні спортсменів. Борються за перепустки на чемпіонат України.

Визначають найсильніших за звичною швейцарською системою. Яка зводить у «чорно-білих» поєдинках суперників зі схожим рівнем майстерності. Тих, які набрали однакову кількість очок у попередніх раундах. Але на першому етапі опонентів обирає сліпий жереб.

Останнім часом середній вік малих розумників суттєво зменшився, підкреслюють організатори. Зокрема й завдяки великій популярності шахів серед львівських школярів.

Серед учасників – стриянин Володимир Капелюшний. Хлопець поєднує кардинально різні заняття – карате і шахи. «Я вважаю, що це дуже вдале поєднання. Адже карате тренує твоє тіло, а шахи розум. І ти стаєш різностороннім», – зазначає Володимир.

Ще один учасник турніру Тимур Келеберда розповів: «Я хочу рухатися вперед отримати звання КМС. І їздити по міжнародних турнірах».

Дітлахи мізкуватимуть над шахівницями упродовж трьох днів. За цей час проведуть дев’ять турів. Далі для найвміліші виступлять на чемпіонаті України на Полтавщині.

За матеріалами: zaxid.net
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: