У Львові розпочався чемпіонат України з кульової стрільби

04 липня 12:20
Переглядів: 348
кульова стрільба

3 липня 2015 року в спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові розпочався чемпіонат України з кульової стрільби у вправах з малокаліберної зброї та командний чемпіонат України з пневматичної зброї серед спортсменів 1995 р.н. та молодших.

Змагання проводяться Міністерством молоді та спорту України за сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерацій стрільби України та Львівської області.

Цьогоріч в боротьбі за першість чемпіонату України змагається  248 спортсменів, котрі представляють збірні команди 16 областей України, з поміж яких учасники щиро вітали команду Донецької області.

Учасників змагань вітали представник Міністерства молоді та спорту України, головний тренер збірної команди України Олександр Камінський, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, головний суддя змагань, старший тренер збірної команди України Степна Старінський, командувач парадом Денис Мустафаєв.

Право підняти державний прапор України надано капітанам команд. Змагання триватимуть у Львові до 8 липня ц.р.

Цей чемпіонат є заключним етапом підготовки збірної команди України, що братиме участь в чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї (18 липня, Марібор, Словенія). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: