У Львові спеціальна комісія перевірить приміщення УДЮМКів

16 травня 19:57
Переглядів: 172
удюмк

Вчора, 15 травня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за створення тимчасової спільної комісії для обстеження приміщень установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Львова (УДЮМК).

Також депутати затвердили персональний склад комісії із представників депутатських комісій та структурних підрозділів виконавчих органів Львівської міськради. Головою комісії став голова постійної депутатської комісії ЛМР молодіжної політики, спорту та оздоровлення О. Іваськевич, секретар комісії - головний спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР П. Гошовський.

Комісія за два тижні повинна сформувати графік роботи та через місць провести обстеження приміщень УДЮМК. Результати роботи комісії будуть висновки і пропозиції, які вони подаватимуть заступнику міського голови з гуманітарних питань, постійній комісії комунального майна та власності, постійній комісії фінансів та планування бюджету, постійній комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради, а також постійній комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: