У Львові стартували перегони раритетних авто

04 червня 19:01
Переглядів: 627
Авто

Сьогодні, 4 червня, у Львівському центральному парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького стартували перегони раритетних авто. Відбулись перегони на знаменитій трасі "Львівський трикутник": вона пролягає у межах міста по вул. Вітовського, пл. І.Франка, вул. Стрийської, вул. Героїв Майдану. Акцент у перегонах – не на швидкість, а на дотримання правил.

"Побачити машини, які на декілька десятків років є старшими за тебе є, безперечно, великим задоволенням, - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. - Переконаний, що багато львів'ян отримали від цього фестивалю позитивні емоції, адже тут представлені авто, які до цього часу можна було побачити лише у старих кінофільмах. Фестивалів такого високого рівня має бути якомога більше на Львівщині, адже вони є промоцією регіону".

Зазначимо, цьогоріч у Міжнародному фестивалі автомобілів "Леополіс Гран Прі" змагаються близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представляють автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

У програмі фестивалю також виставка-презентація ретро-автомобілів під відкритим небом, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, концерт за участі відомих гуртів та командорська вечірка.

Нагадаємо, упродовж 3-5 червня Львів приймає Міжнародний фестиваль автомобілів "Леополіс Гран Прі".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: