У Львові стартував Будо-марафон

08 червня 11:30
Переглядів: 273
Будо

З 6 до 12 червня Академія Айкібудзюцу, Львівська федерація Айкідо Йосінкан і управління молоді, сім‘ї та спорту Львівської міської ради проводить «Відкритий кубок м. Львів та області з японських класичних бойових мистецтв – «Будо-марафон-2016» в рамках тижня японської культури та мистецтв у м. Львів». Місце проведення заходу - м. Львів, вул. Хуторівка, 4-б, ВЦ «Шувар-Експо».

«Відкритий кубок м. Львів та області з японських класичних бойових мистецтв – «Будо-марафон-2016» є унікальним європейським та українським заходом не тільки тому, що представляє багато японських бойових мистецтв та видатну плеяду європейських майстрів. Цей проект був першим подібного роду міжстильових змагань на теренах цілої Європи без огляду на види японських класичних бойових мистецтв. Для Львова зокрема цей захід з класичних японських бойових мистецтв є "майданчиком" обміну досвідом для вітчизняних та європейських майстрів та можливістю продемонструвати рівень своїх шкіл», - зазначив Олександр Козловський, президент Академії Айкібудзюцу, організатор змагань.

У змаганнях братимуть участь спортсмени від 5 до 65 років.

Захід буде проводитись під керівництвом провідних європейських майстрів:

- сенсей Луїджі Карніель Швейцарія, 7 Дан  Дайто-рю айки дзю дзюцу, 5 Дан  Катори синто рю

- сенсей Лоран Карніель, Швейцарія, 3 Дан  Дайто-рю айки дзю дзюцу, 3 Дан Карате Вадо-рю, 2 Дан  Катори синто рю

- сенсей Роберто Гранаті, 4 Дан Дайто рю Айкідзю-дзюцу, Італія, Верона.

«Заходи, які ведуть кращі тренери, завжди приносять кращі результати, адже молоді спортсмени бачать перед собою тих, на кого хочуть рівнятися і розуміють, що для того, аби досягти вершини, необхідно багато та наполегливо працювати. Ми завжди і з великим задоволенням долучаємось до проведення таких заходів, адже це те, що потрібно кожному спортсмену – реалізувати себе», - відзначив  Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Логічним продовженням посилених тренувань по шість годин в день (протягом 7 днів) за участю студентів ГО «Академія Айкібудзюцу» і гостей з України та Європи з проведенням змагальних поєдинків стануть підсумкові  змагання «Відкритий кубок м. Львова з класичних японських бойових мистецтв», які відбудуться у неділю, 12 червня, з 15:00 на гостинних теренах ВЦ «Шувар-Експо».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: