У Львові стартував чемпіонат України з шахів серед юніорів

03 лютого 19:14
Переглядів: 241
шахи

Вчора, 2 лютого, в актовому залі Національного університету «Львівська Політехніка» відбулося урочисте відкриття чемпіонату України з шахів серед юніорів та юніорок віком до 20 років.

Ці змагання, які відбуваються під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та обласної федерацій шахів й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Національного університету «Львівська Політехніка», триватимуть у Львові до 13 лютого, інформує sport-oda.lviv.ua.

Участь у змаганнях беруть 56 юніорів віком до 20 років та 20 юніорок віком до 20 років, які представляють збірні команди областей України.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь Юрій Майборода – начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Володимир Крайовський – проректор Національного університету «Львівська Політехніка», Андрій Матвійчук – віце-президент Львівської обласної шахової федерації, Артем Хрипач – головний суддя змагань, Назар Фірман – суддя-організатор.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: