У Львові стартував чемпіонат з міні-футболу "Копа"

10 листопада 11:30
Переглядів: 110
міні-футбол

З листопада 2015 року по травень 2016 року у нашому місті вже вдруге проходитиме чемпіонат з міні-футболу "Копа" для дітей зі шкіл-інтернатів. Чемпіонат проводитиметься за коловою системою, в два кола "Осінь/Весна", по одному матчу з кожною командою в чемпіонаті.

Усі матчі будуть проводитися у мікрорайоні Рясне (спортивний зал, вул. Шевченка, 313, територія заводу "Електрон"). Організатором заходу є «Центр Опіки Сиріт» за сприяння управління молоді, сім’ї та спорту Львівської  міської ради.

Участь в чемпіонаті беруть діти команд клубів шкіл-інтернатів 6-9 класів (до 15 учасників в команді), а саме:

ФК "Мрія", Навчально-реабілітаційний центр "Мрія";
ФК "Форвард", Винниківська санаторна школа-інтернат;
ФК "Сила", Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №104;
ФК "Нестримні", Львівська загальноосвітня школа-інтернат №2;
ФК "Довіра", Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів "Довіра";
ФК "Леви", Дитячий будинок "Добре серце".

Всі відвідувачі можуть долучитися до підтримки чемпіонату з міні-футболу "Копа", придбавши "Зірковий квиток" та прийняти участь у лотереї.

"Центр Опіки Сиріт" радо співпрацюватиме із спонсорами та доброчинцями для спільної організації чемпіонату з міні-футболу "Копа" для дітей зі шкіл-інтернатів.

«Це визначна подія, що об`єднує небайдужих людей на підтримку дітей, позбавлених батьківського піклування та пропагує спорт серед молоді, тому ми раді, що вже другий рік поспіль ми проводимо такий захід у нашому місті», - розповідає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: