У Львові стартував проект для дітей "Фехтувальний батл"

16 вересня 16:50
Переглядів: 178
фехтування

Вчора, 15 вересня, у нашому місті відбулися зйомки першої телевізійної програми «Фехтувальний батл». Це спільний проект Львівської академії фехтування, управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради і Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

Це, насправді, ексклюзивний проект, якому немає аналогів в Україні. Ми працювали над його реалізацією кілька місяців, адже дітям потрібно було знайти спортивну форму та спортивний інвентар, також потрібно було знайти відповідне місце для тренувань та зйомок. Ми дуже вдячні за те, що багато людей відгукнулось на наше прохання допомогти з його реалізацією. Тому спільними зусиллями втілюємо його в життя.

Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР

В рамках проекту всі бажаючі діти віком від 11 до 13 років матимуть змогу безкоштовно навчитися фехтуванню на шпагах в кращих тренерів м. Львова, взяти участь в зйомках телевізійної програми та виграти яскраві подарунки.

Команда складатиметься з одного хлопчика та однієї дівчинки.

Кожна команда матиме 10 тренувань з фехтування (на одній із тренувальних баз СК «Львівська академія фехтування»). Після цього відбуватиметься телевізійна зйомка змагань (сам фехтувальний батл), де дівчата фехтуватимуть з дівчатами, а хлопці з хлопцями.

Проект реалізується за активної підтримки бутіку-готелю «Kavalier», фірми «СТМ» та холдингу емоцій «!Fest», зокрема Львівської майстерні шоколаду.

Організатори запрошують усіх охочих взяти участь у проекті!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: