У Львові триває чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів та кадетів

25 березня 09:12
Переглядів: 145
Шашки

22 березня 2015 року у м. Львові в актовому залі Львівської середньої санаторної школи-інтернату № 1 розпочався чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та в номінації наймолодших гравців «Юні надії» з класичної, швидкої і блискавичної гри. Змагання з шашок такого рівня у Львові проводяться вперше за багато років.

Участь в церемонії відкриття взяли заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба, віце-президент Федерації шашок України Іван Ільницький, арбітр національної категорії з шашок Богдан Москаль та ін. Теплі вітання в цей день лунали для двох іменників – учасників чемпіонату вінничан Владислава Мороза й Галини Іванової.

Загалом до Львова прибули 115 учасників: 26 кращих шашкістів-юніорів (16 юнаків, 10 дівчат 1996-1998 р.н); 62 гравців кадетської групи (39 юнаків, 23 дівчини 2002 р.н. і мол.) та 27 наймолодших учасників категорії «Юних надій» (17 хлопців, 10 дівчат віком до 8 років), які представляють м. Київ, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Харківську, Миколаївську, Одеську, Херсонську та Львівську області. Господарі змагань представлені командами шашкових шкіл м. Львова та Турківського району.

Наймолодшими учасниками виявилися шестирічна Галина Коваль з Івано-Франківська та семилітній Андрій Федоренко з Одеси.

Змагання відбуваються під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та Львівської обласної федерацій шахів за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Чемпіонат триматиме у Львові до 29 березня ц.р.

Програма змагань:
 
22 березня – відкриття та початок першого туру, 15. 30 год.;
 
22-27 березня – змагання за програмою чемпіонату України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та «Юних надій» з класичної гри, початок о 10.00 год.
 
28 березня – змагання за програмою чемпіонату України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та «Юних надій» з швидкої гри, початок о 10.00 год.;
 
29 березня - змагання за програмою чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та «Юних надій» з блискавичної гри, нагородження, закриття змагань, початок ігор о 10.00 год.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: