У Львові успішно завершився Чемпіонат України з шашок-64

31 березня 14:00
Переглядів: 212
шашки

29 березня 2015 року на базі Львівської середньої санаторної школи-інтернату № 1 завершився чемпіонат України з шашок-64 серед юніорів, кадетів та в номінації наймолодших гравців «Юні надії» з класичної, швидкої і блискавичної гри. Змагання такого рангу Львівщина приймала вперше забагато років.

Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту України, всеукраїнська та Львівська обласна федерації шашок за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та керівництва Львівської середньої санаторної школи-інтернату № 1.

Загалом у Львові змагалося 115 учасників: 26 кращих шашкістів-юніорів (16 юнаків, 10 дівчат 1996-1998 р.н); 62 гравців кадетської групи (39 юнаків, 23 дівчини 2002 р.н. і мол.) та 27 наймолодших учасників категорії «Юних надій» (17 хлопців, 10 дівчат віком до 8 років), які представляли збірні команди м. Києва, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Харківську, Миколаївську, Одеську, Херсонську та Львівську області. Господарі змагань були представлені командами шашкових шкіл м. Львова та Турківського району.

Наймолодшими учасниками виявилися шестирічна Галина Коваль з Івано-Франківська та семилітній Андрій Федоренко з Одеси.

Високий рівень майстерності гри в шашки продемонстрували: Вікторія Прокопюк, Сергій Компанець (м. Київ), Роман Залуцький, Орест Слава (Івано-Франківська область), Віра Попруга, Олександр Шнейдер (Дніпропетровська область), Поліна Китайчук, Лев Леонтьєв (Вінницька область), Поліна Павлова (Миколаївська область), Валерія Кришталь (Полтавська область)та ін.

Участь в церемонії нагородження взяли: знаний міжнародний гросмейстер з шахів львів’янин Василь Іванчук, міжнародний майстер Вадим Бондарець, віце-президент Федерації шашок України Іван Ільницький, директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Закрута, арбітр національної категорії з шашок Богдан Москаль та ін.

Учасники змагань охоче поспілкувалися, фотографувалися й брали автографи у всесвітньовідомого шахіста Василя Іванчука, який навіть зіграв показову партію разом з учасницею змагань Ксенією Яремчук з Херсонщини.

Кращими у команді Львівщини виявилися Мар’яна Біян, яка в кадетській категорії посіла четверті місця в швидкій та блискавичній грі, а також юна Ірина Мелетич, котра виявилася теж двічі четвертою у турнірі зі швидких та блискавичних шахів.

шашки

Чемпіони та призери змагань 2015 року:

Класична гра, юніори;

1 місце Компанець Сергій – Київ;

2 місце Дороган Максим – Харківська область;

3 місце Галавький Сергій - Київ.

Класична гра, юніорки;

1 місце Прокопюк Вікторія – Київ;

2 місце Шманенко Марія – Київ;

3 місце Солярська Анастасія - Одеська область.

Класична гра, кадети (юнаки);

1 місце Залуцький Роман – Івано-Франківська область;

2 місце Шнейдер Олександр – Дніпропетровська область;

3 місце Буренко Данило - Запорізька область.

Класична гра, кадети (дівчата);

1 місце Попруга Віра – Дніпропетровська область;

2 місце Кобилько Ольга – Дніпропетровська область;

3 місце Яремчук Ксенія - Херсонська область.

Класична гра, юні надії (юнаки);

1 місце Леонтьєв Лев  – Вінницька область;

2 місце Дудчак Костянтин - Івано-Франківська область;

3 місце Дмитрієв Даніїл - Київ.

Класична гра, юні надії (дівчата);

1 місце Павлова Поліна – Миколаївська область;

2 місце Китайчук Поліна – Вінницька область;

3 місце Поліга Вероніка - Вінницька область.

Швидка гра, юніори;

1 місце Компанець Сергій – Київ;

2 місце Дороган Максим – Харківська область;

3 місце Галавький Сергій - Київ.

Швидка гра, юніорки;

1 місце Кришталь Валерія - Полтавська область;

2 місце Павляк Ольга – Закарпатська область;

3 місце Прокопюк Вікторія – Київ.

Швидка гра, кадети (юнаки);

1 місце Слава Орест – Івано-Франківська область;

2 місце Шевченко Михайло – Дніпропетровська область;

3 місце Рукін Богдан - Харківська область.

Швидка гра, кадети (дівчата);

1 місце Попруга Віра – Дніпропетровська область;

2 місце Лебідь Ангеліна – Запорізька область;

3 місце Бойко Надія - Вінницька область.

Швидка гра, юні надії (юнаки);

1 місце Леонтьєв Лев – Вінницька область;

2 місце Балабан Ілля – Дніпропетровська область

3 місце Дутчак Костянтин - Івано-Франківська область.

Швидка гра, юні надії (дівчата);

1 місце Китайчук Поліна – Вінницька область;

2 місце Павлова Поліна - Миколаївська область;

3 місце Бабій Єва - Дніпропетровська область.

Блисавична гра, юніори;

1 місце Компанець Сергій – Київ;

2 місце Галавський Сергій – Київ;

3 місце Гончаренко Ярослав - Одеська область.

Блискавична гра, юніорки;

1 місце Кришталь Валерія - Полтавська область;

2 місце; Прокопюк Вікторія – Київ;

3 місце. Павляк Ольга – Закарпатська область.

Блискавична гра, кадети (юнаки);

1 місце Шнейдер Олександр – Дніпропетровська область;

2 місце Залуцький Роман - Івано-Франківська область;

3 місце Шевченко Михайло – Дніпропетровська область;

Блискавична гра, кадети (дівчата);

1 місце Попруга Віра – Дніпропетровська область;

2 місце Бойко Надія - Вінницька область;

3 місце Носарєва Альона - Запорізька область.

Блискавична гра, юні надії (юнаки);

1 місце Дмитрієв Даніїл - Київ;

2 місце Кадурин Артур – Запорізька область;

3 місце Леонтьєв Лев – Вінницька область.

Швидка гра, юні надії (дівчата);

1 місце Бабій Єва – Дніпропетровська область;

2 місце Китайчук Поліна - Вінницька область;

3 місце Коваль Тетяна - Івано-Франківська область.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити