У Львові ветерани "Карпат" зіграють товариський матч із командою з Бразилії

17 червня 14:55
Переглядів: 526
Карпати

Наприкінці червня у рамках відзначення 500-річчя Реформації до Львова приїде команда бразильських футболістів-ветеранів. 1 липня вони зіграють товариський матч із ветеранами ФК «Карпати».

Про це вчора під час прес-туру, присвяченому 500-річчю Реформації, повідомив голова Львівського обласного міжконфесійного оргкомітету «Реформація-500» Дмитро Колесник.

Він зазначив, що команда бразильських футболістів-ветеранів перебуватиме у Львові з 29 червня до 4 липня. Це зірки, які свого часу грали у професійних клубах різних рівнів.

Футболісти будуть присутні на «Кубку реформації» для міні-футбольних команд Львова. Переможець турніру, окрім призів, матиме змогу зіграти із бразильцями.

Крім того, 30 червня і 1 липня відбуватимуться соціальні майстер-класи для підлітків на базі стадіону «Україна». А 1 липня там відбудеться матч бразильської команди з ветеранами «Карпат» у рамках популяризації футболу і здорового способу життя. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/06/16/u_lvovi_veterany_karpat_zigrayut_tovaryskyy_match_iz_komandoyu_z_brazylii_1115699

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: