У Львові відбудеться чемпіонат України з бігу по шосе "Львівська десятка"

15 вересня 20:06
Переглядів: 267
Забіг

В неділю, 20 вересня, в нашому місті відбудеться видовищний спортивний захід – чемпіонат України з бігу по шосе «Львівська десятка», на час проведення якого буде частково змінено рух на проспекті Чорновола та вулиці Липинського.

Управління молоді, сім’ї та спорту разом з СК «Ультра» запрошують львів’ян та гостей міста стати глядачами змагань, які розпочнуться о 9:00 год. на просп. В. Чорновола біля івент-холу «Кіно», та проляже за маршрутом просп. В. Чорновола, вул. Липинського (по правій стороні руху від центру) та у зворотному напрямку по тій же стороні руху).

У зв’язку з цим відбудеться перекриття руху транспорту по одній частині дороги від просп. Чорновола, 2 (Івент-хол«Кіно») до вул. Липинського, 50 з 08:30 до 10:30 год.

Щороку у нашому місті проводиться все більше і більше змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. Впевнений, що такий масштабний захід як чемпіонат України з бігу по шосе «Львівська десятка», зробить вагомий внесок в промоцію здорового способу життя та фізичної культури і спорту, щоб стало ще більше модно серед мешканців міста займатися бігом, адже це так просто і корисно. Тому радо запрошуємо всіх долучитися до заходу і стати, якщо не учасником, то глядачем і підтримати наших львівських спортсменів.

Для участі в змаганнях запрошуються не лише спортсмени-професіонали, а й також спортсмени-любителі при обов’язковій попередній реєстрації. Прийом додаткових заявок, реєстрація учасників, видача стартових номерів буде відбуватися 19 вересня, у суботу з 16.00, під чаc проведення Pasta Party в приміщенні легкоатлетичного манежу СКА (вул. Клепарівська, 39а) та у день змагань, 20 вересня перед початком змагань.

Сценарій заходу:

  • 7.00 — Початок роботи Секретаріату змагань. Видача нагрудних номерів, чіпів, оплата стартових внесків.
  • 8.30 – Завершення реєстрації!
  • 8.30 – Урочисте відкриття змагань. (просп. В. Чорновола, 4)
  • 8.45 – Реєстрація учасників Чемпіонату України.
  • 9.00 – Старт змагань
  • 10.20 – Завершення ліміту часу.
  • 11.30 – Урочисте нагородження переможців та призерів.

Управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: