У Львові відбудеться фінал богатирських ігор "Аматорської Ліги Стронгмену"

16 червня 14:58
Переглядів: 360
Стронгмени

6 червня відбувся завершальний відбірковий етап змагань на звання «Найсильніший богатир Львова». Аматори показали настільки хороші результати, що на фінал може приїхати і сам Василь Вірастюк.

В цю суботу «Аматорська Ліга Стронгмену» спільно з «Федерацією Стронгмену України» та товариством допомоги «Свербивус» провела завершальний відбірковий етап, в яких богатирі-аматори боролись за вихід у фінальну частину змагань. До 6-ти учасників, яких було відібрано в попередніх етап приєднались Олег Пилип’як та Матлашевський Дмитро. Хлопці продемонстрували значно вищий рівень підготовки за інших, а Пилип’як в одній з вправ показав результат, гідний чемпіонату України.

«Близько 30-ти спортсменів протягом трьох етапів демонстрували чудові результати. Вже сьогодні ми знаємо імена 8-ми фіналістів, які наприкінці липня зійдуться у битві між собою на одній з центральних площ міста. Якими повинні бути справжні чоловіки, запеклу боротьбу та грандіозне видовище матимуть нагоду спостерігати всі охочі львів’яни та гості міста, а долучитися до них має усім відомий, неперевершений Василь Вірастюк», - каже керівник «Аматорської Ліги Стронгмену», Юрій Огоновський.

«Товариство допомоги «Свербивус» завжди підтримує ініціативи, які пропагують здоровий спосіб життя та виховання молоді. Приємно, що і в рамках проекту «Найсильніший аматор Львова» ми бачимо, як глядачі отримують задоволення не від посиденьок за комп’ютером чи в кафе, а вболіваючи за друзів, сміливіші – виступають і пробують власні сили, а в підсумку – ми отримуємо спільноту, яка розуміє, що сьогодні країні потрібні сильні громадяни. », - каже представник товаристві допомоги «Свербивус», Володимир Сайкевич.

Також можна зазначити, що «Аматорська Ліга Стронгмену» у Львові проводитиме парний чемпіонат України серед богатирів-професіоналів, де виступатимуть імениті Володимир Рекша та Сергій Конюшок зі своїми учнями, а також багато спортсменів з інших міст країни. Так Львів стає не лише культурною, а і спортивною столицею країни.

Контактна особа – Юрій Огоновський, тел. 093-000-6-888, YuraShah13@gmail.com

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: