У Львові відбудеться «RENAULT ХІІ Гран-Прі Львова» з кільцевих автоперегонів

22 вересня 19:44
Переглядів: 803
Default Image

Львів спортивний. 24–25 вересня у Львові Галицький Автомобільний Клуб презентує «RENAULT ХІІ Гран-Прі Львова» з кільцевих автоперегонів. Подія присвячена 20-ій річниці Незалежності України та 80-тій річниці проведення перших кільцевих автоперегонів у Львові.

У 2011 році виповнюється 80 років з дня проведення в м. Львові перших міжнародних кільцевих автоперегонів «Гран-Прі Львова», в яких братимуть участь гоночні та спортивні автомобілі. Галицький автомобільний Клуб в 1995 році відновив проведення кільцевих автоперегонів вулицями міста Львова. Подібні національні змагання відбуваються лише в чотирьох містах України – у Львові, Києві, Дніпропетровську та Одесі.

«По цілій Україні сприйняли позитивно звістку про те, що у Львові відновилися вуличні автоперегони. Адже львівська траса є доволі цікавою, порівняно з іншими. Тут є і перепад висот, і пряма траса на 600 м. Водіям доведеться докласти максимум зусиль для перемоги», - розповів директор Галицького Автомобільного клубу Сергій Єженков.

В суботу та неділю, 24 та 25 вересня, на вул. Луганській в районі Сихівського моста відбуватиметься 5 заключний етап Чемпіонату України з кільцевих автогонок «RENAULT ХІІ Гран-Прі Львова».

«В 5 етапі чемпіонату України візьмуть участь понад 30 пілотів з таких міст України, як Київ, Дніпропетровськ, Сімферополь, Одеса, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород. Переможці змагання визначаються у чотирьох залікових групах по сумі двох гонок, кожні перегони складаються з 25 кіл», - зазначив Сергій Єженков.

Безпеку змагань забезпечуватимуть понад 150 працівників МВС, автомобілі швидкого реагування МНС та карети швидкої допомоги. Передбачені безпечні місця для глядачів та гостей міста.

«Цього року це вже не перший автоспортивний захід, який підтримується Львівської міською радою. Для нас дуже важливо розвивати спортивні змагання в нашому місті, долучати до спорту молодь, зацікавлювати її», - зазначив начальник відділу фізичної культури та спорту управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Віктор Степанюк.

Довідка
Автомобільний спорт у Львові почав працювати з 1897 року. Рівно сто чотири роки тому в столиці Галичини був створений один з перших в Україні клубів – Галицький клуб автомобілістів. Його рівень був настільки високий, що він швидко поширив свою діяльність не лише на Стрий, Дрогобич, Івано-Франківськ, Чернівці та Тернопіль, але й на Краків та інші польські міста.

За короткий час, а саме вже у 1907 – 1920 роках, у Львові діяли декілька споріднених організацій – «Військовий корпус мотористів», «Філіал Автомобільного клубу Австрії», «Галицький клуб самоходовий», «Польський Тоурінг клуб», «Львівська спілка автомобільна», «Спілка перевізників та таксистів», різні автосекції українських та польських клубів.

Львів’яни вже з початку ХХ століття брали активну участь в автозмаганнях, що проходили в різних частинах Європи. Один з перших фактів зафіксовано в 1903 році, коли львів’янин брав участь в авторейді до Ніцци.

До уваги журналістів! 24 вересня о 14.10 год в Бізнес-центрі біля Сихівського моста відбудеться брифінг з учасниками та організаторами змагань.
Контактинй тел.: 067-455-34-44, E-mail: galicia@e-mail.ua.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: