У Львові відбудеться шаховий турнір львівських гросмейстерів з нагоди 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького

11 серпня 19:01
Переглядів: 283
Андрей Шептицький

12 серпня 2015 о 14 годині в актовому залі НУ «Львівська Політехніка» (вул. С. Бандери, 12) розпочнеться відкритий шаховий турнір (блискавична гра) за участю львівських гросмейстерів.

У турнірі, присвяченому 150-річчю з дня народження Митрополита Андрея Шептицького, планується участь провідних шахових гросмейстерів: чемпіонок світу сестер Анни і Марії Музичуків, переможців і призерів міжнародних турнірів: Адріана Михальчишина, Ярослава Жеребуха, Олександра Сулипи, Михайла Олексієнка, братів Юрія та Андрія Вовків, Олександра Іпатова, Олександра Арещенка та Маргейра Петурссона. 

Довідково. 

Андрей Шептицький був добре знаний своїм меценатством, яке простягалося на різні сфери діяльності української інтелігенції, у тому числі, на підтримку українських спортово-руханкових товариств, в яких українська молодь плекала силу духа і волі, фізичний гарт і любов до рідного краю.

Відомо, що Митрополит Андрей Шептицький був небайдужим до шахів, грав з вихованцями духовної семінарії в шахи.

Особистим світським секретарем Митрополита чимало років був найкращий український шахіст міжвоєнного періоду професор Степан Попель. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: