У Львові відбудеться щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо "Кубок Динамо"

19 квітня 08:30
Переглядів: 287
дзюдо

У суботу, 23 квітня, у львівському палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53) відбудеться щорічний Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Кубок Динамо». Участь у турнірі візьмуть юнаки 2003-2004р.н. та 2005-2006р.н.

Учасниками змагань стануть спортсмени зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Хмельницького, Ужгорода, Дніпропетровська, Одеси та ін. Починаючи з 11.00 в особистій першості змагатимуться юнаки 2005-2006 р.н., а вже з 14.00 на татамі розпочнуться змагання старших юнаків 2003-2004 р.н.

«Основною метою проведення турніру є популяризація виду спорту дзюдо серед дітей та мешканців міста, промоція спорту та здорового способу життя, а також здобуття спортсменами досвіду у боротьбі зі своїми ровесниками з інших міст України.» – зазначив організатор змагань Олександр Корчемлюк.

«Ми прагнемо якнайчастіше проводити дитячі турніри з дзюдо та інших видів спорту, для популяризації фізичної активності серед дітей та їхніх батьків, а також для підтримки молодих спортсменів та розвитку спорту загалом» – прокоментував директор громадської організації «Еволюція суспільства» Дмитро Попадинець

Організатор змагань – спортивний клуб «Динамо-Дзюдокан» та громадська організація «Еволюція суспільства».

Генеральний партнер турніру ТОВ «Корпорація КРТ».

Офіційний партнер турніру магазин одягу та взуття «Каламбур»

Партнери турніру: ФСТ «Динамо», будівельна компанія «Гарантія сервіс», рекламна агенція "BrandMe", управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. 

Медіа-партнери: радіо "FM Галичина", "ГАЛ - ТБ", сайт "Львівська газета" телеканал новин «24», ТРК «Люкс», ТРК «Львів», сайт новин 032, Галичина спортивна galsports.com, гал-інфо galinfo.com.ua.

Довідки за тел. 067-371-84-21, email: dynamo-judokan@ukr.net.

Початок змагань о 11.00, вхід вільний.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: