У Львові відбудеться шкільна ліга з баскетболу

26 квітня 19:30
Переглядів: 168
Баскетбол

27 квітня о 16:00 год. у спортивному комплексі ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31) відбудеться заключний етап шкільної ліги з баскетболу, де визначиться переможець змагань. Організатором заходу є Федерація баскетболу м. Львова та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Я радий, що цього року до організації та проведення шкільних ліг долучилась ще одна спортивна організація – це Федерація баскетболу нашого міста. Я вже неодноразово говорив, що шкільні ліги важливі тим, що дають змогу залучити значну кількість дітей до занять спортом. А масовість у спорті – одне пріоритетних з завдань, яке ми ставимо перед собою», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Нагадаємо, що цього року місто збільшило фінансування проведення шкільних ліг більш як у три рази. Так у 2016 році шкільні ліги відбудуться з 6-ти видів спорту (спортивні танці, легка атлетика, волейбол, настільний теніс, баскетбол та шахи). Загальна сума коштів, які виділені з міського бюджету міста Львова на їх проведення, становить 175 тис. грн.

Нагадаємо, що у 2015 році було проведено 5 шкільних ліг (спортивні танці, легка атлетика, волейбол, настільний теніс та шахи) на загальну суму 55 тис. грн.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: