У Львові відбудеться тестування кандидатів до національної збірної Ігор Інвіктус 2017

13 січня 16:30
Переглядів: 117
Воїни

21 січня 2017 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові відбудеться перший етап відбору претендентів до збірної команди України на участь у Іграх Інвіктус – 2017 (Invictus Games).

Українські військовослужбовці та ветерани військових дій, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків, поборються за право представляти збірну України на цих представницьких,  які відбудуться у Торонто (Канада) у вересні цього року.

Таке перше в Україні тестування охопить 37 зареєстрованих до 32 грудня 2016 року військовиків із західних областей України й відбудеться за активної підтримки ГО «БОStratComUA», управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, регіонального центру «Інваспорт», Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, волонтерів та всебічного сприяння керівництва, працівників та провідних тренерів Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові.

Робоча група вже напрацювала відповідні нормативи для визначення поточного стану та фізичних кондицій претендентів у шести видах спорту: легка атлетика, велоспорт, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажерах.

Загалом національний проект реалізовується за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства соціальної̈ політики України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, Агенції НАТО з підтримки та постачання (NSPA), громадських організацій, а також БОStratComUA, яка була ініціатором участі українських військових в Іграх Інвіктус-2017.

З поміж представників Львівщини очікується участь 26 претендентів, в т.ч. одна жінка, зі Львова, Трускавця, Яворівського, Городоцького, Жидачівського районів.

 1.  

Афанасьєв

Дмитро

Львів, стрільба з лука

 1.  

Бончинський

Олег

Ходорів, легка атлетика

 1.  

Гаврильчак

Роман

Новояворівськ, веслування

 1.  

Гайда

Денис

Львів, стрільба з лука

 1.  

Гера

Володимир

Львів, стрільба з лука

 1.  

Заставний

Ігор

Львів, плавання

 1.  

Ільчишин

Роман 

Івано-Франкове, велоспорт

 1.  

Калитюк

Сергій

Львів, легка атлетика

 1.  

Козловський

Юрій

Львів, пауерліфтинг

 1.  

Кохан

Василь

Львів, легка атлетика

 1.  

Кута

Володимир

Львів, велоспорт

 1.  

Легкодух

Віктор

Львів, пауерліфтинг

 1.  

Ляля

Михайло

Новояворівськ, веслування

 1.  

Михайлова

Катерина

Львів, стрільба з лука

 1.  

Паньченко

Роман

Львів, плавання

 1.  

Петришин

Тарас

Львів, плавання

 1.  

Романовський

Сергій

Львів, легка атлетика

 1.  

Сенюта

Іван

Трускавець, легка атлетика

 1.  

Сидорук

Дмитро

Львів, стрільба з лука

 1.  

Смілка

Віталій

Городок, пауерліфтиг

 1.  

Стеців

Ярослав 

Львів, плавання

 1.  

Туранський

Микола

Львів, веслування

 1.  

Шевяков

Микола

Винники, плавання

 1.  

Шимчак

Сергій 

Львів, велоспорт

 1.  

Штибель

Мар'ян

Камянка-Бузька, веслування

 1.  

Яремко

Андріан

Львів, плавання


Збір учасників тестування розпочнеться о 10:00 год., початок заходу о 10:30 год.

Інші два етапи тестування відбудуться в Одесі та Києві. Відтак з поміж 163 зареєстрованих військовиків буде сформовано склад кандидатів до збірної, яка вже в березні проведе свій перший навчально-тренувальний збір.

Довідка:

Ігри Інвіктус (Invictus Games) – міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів із обмеженими фізичними можливостями. Слово Invictus означає "незламний", або "нескорений" і уособлює стійкість чоловіків та жінок, які зазнали серйозних поранень, однак знайшли сили до нових звершень.

Перші Ігри відбулись 2014 року у Лондоні. У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри у Орландо, а вже 2017 року військові спортсмени втретє зустрінуться у Торонто.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: