У Львові відбудеться турнір з міні-футболу ім. Євгена Коновальця

20 червня 14:23
Переглядів: 89
Гол

20-21 червня у Львові вдесяте відбудеться щорічний турнір з міні-футболу пам’яті полковника Євгена Коновальця. Ініціатором заходу є Львівська обласна організація УНА-УНСО спільно з управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Проведення такого турніру дасть змогу учасникам відпочити від роботи, змістовно провести вільний час, а також проявити свою майстерність на спортивному майданчику. Зважаючи на події у нашій державі, дуже символічно, що цей захід присвячений вшануванню пам’яті видатної людини, яка внесла у визвольний рух українців проти окупантів великий вклад ціною власного життя», - зазначила Віра Макар, начальник відділу фізичної культури та спорту.

Ігри відбуватимуться на спортивному майданчику на вул. Тернопільській, 13 з 17:00 до 21:00 год. 20 червня та з 12:00 до 16:00 год. 21 червня. У турнірі візьмуть участь 8 команд розділені на дві групи. Команди, що займуть два перші місця, зіграють у півфіналі, а переможці у фіналі.

Склад учасників турніру:

Група А    Група Б

1.Теотокос    1. Франківці

2.ТВД    2. ЗСБП

3.Магістрат    3. 24 канал

4.СБ ГРУП    4. Статус

Запрошуємо львів’ян та гостей міста приєднатись до заходу та вшанувати пам’ять видатної людини, яка присвятила своє життя боротьбі за волю України.

Довідка

Організація УНА-УНСО започаткувала цей турнір у 1996 році та проводила його кожен рік до 2002 року на футбольних полях Львова, з фіналами на Батьківщині Євгена Коновальця у с. Зашків. Лише у 2012 році проведення даного заходу було відновлено.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: