У Львові відбудеться відкритий чемпіонат області зі спортивного танцю

17 жовтня 12:55
Переглядів: 308
танці

20-21 жовтня 2012 року за організаційної, інформаційної та фінансової підтримки управління з питань фізичної культури та спорту львівської облдержадміністрації та Львівського обласного осередку Асоціації спортивного танцю України відбудеться відкритий чемпіонат області зі спортивного танцю.

Змагання пройдуть на базі спортивно-гімнастичного комплексу «Грація» за адресою: м. Львів вул. Щирецька, 36 (територія торгово-розважального комплексу «Південний»). Змагання зі спортивного танцю проводяться з метою подальшого розвитку і популяризації спортивного танцю на Львівщині, підвищення рівня майстерності спортсменів та формування складу збірної команди України.

Танцювальні пари виступатимуть у двох видах програм: європейській та латиноамериканській. До складу першої входять такі танці – Повільний вальс, Танго, Віденський вальс, Фокстрот та Квікстеп; до другої – Ча–ча, Самба, Румба, Пасадобль та Джайв.

Для суддівства цих змагань запрошені кращі фахівці з провідних клубів України та європейських країн. Суддівська колегія буде оцінювати танцювальні пари не лише найвищої майстерності, але і початкового рівня.

В рамках цих змагань на 21 жовтня 2012 року заплановано проведення другого Західноукраїнського суддівського конгресу Асоціації спортивного танцю України. В програмі конгресу висвітлюватиметься тема: «Особливості суддівства європейської та латиноамериканської програми».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: