У Львові відбудеться "Відкритий Кубок Західної України з греплінгу"

28 березня 20:30
Переглядів: 302
греплінг

У недію, 3 квітня, у спортивному комплексі «Грація» (вул. Щирецька, 36) відбудеться міжнародний турнір «Відкритий Кубок Західної України з греплінгу».

У змаганнях візьмуть участь спортсмени зі Львова, Одеси, Тернополя, Чернівців, Києва, Івано-Франківська, Рівного, Хмельницького, Луцька, та інших міст України, а також спортсмени з Польщі та Литви.

«Даний турнір входить до офіційного календаря найпристіжнішої Світової версії греплінгу ADCC. Правила греплінгу версії ADCC вважаються найбільш оптимальними і універсальними для усіх видів боротьби з мінімальними обмеженнями в правилах», – зазначив організатор турніру, чемпіон східної європи з грепплінгу ADCC  Олег Согор.

«Одним з основних напрямів роботи нашої організації є розвиток спорту та допомога спортсменам в нашому місті. Ми організовуємо багато турнірів з різних видів спорту з великим акцентом на їхню популяризацію серед мешканців нашого міста», - прокоментував керівник спортивних проектів ГО «Еволюція суспільства» - Ростислав Первачук         

Греплінг ADCC започаткували шейхи в Арабських Еміратах. Ідея виникла у шейха Тахнуну, який вивчав бразильське джиу-джитсу в сімї Грейсі, а пізніше переключився на вільну боротьбу і самбо. І саме у нього виникла думка об’єднати всіх борців і дати можливість в рівних правилах визначити чий різновид боротьби є сильнішим.

Також у турнірі візьмуть участь відомі спортсмени: одесит Роман Долідзе - чемпіон Світу та Європи з греплінгу по версіїї FILA, багаторазовий чемпіон України по грепплінгу ADCC, FILA, IBJJF, поляки Марчін Бандель - чорний пояс по бразильському джиу-джитсу, чемпіон Польщі з бразильського-джиу-джитсу, професійний боєць  ММА (16 виграшів з них 15 больовими прийомами і 4 програші) колишній боєць UFC та Каміль Вільк - чемпіон Польщі по ADCC греплінгу, володар кубку Польщі з бразильського джиу-джитсу, півфіналіст чемпіонату Європи з ADCC греплінгу та інші топові спортсмени України та близького зарубіжжя.

Організатори турніру: клуб «Grappling Lviv» та громадська організація  «Еволюція суспільства». Генеральний партнер турніру:  ТОВ «Корпорація КРТ». Партнери турніру: компанія «УММ», студія реклами «Brandme», ТМ «Квас Тарас». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: