У Львові відбудуться міжнародні змагання зі спортивного орієнтування

30 липня 22:59
Переглядів: 216
спортивне орієнтування

З 1 до 3 серпня Львів вперше прийматиме міжнародні змагання зі спортивного орієнтування LionCup 2014.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Ми дуже довго йшли до цих змагань. Майже рік відбувалась підготовка. Львівська обласна федерація спортивного орієнтування трошки освоїлась, змінила повністю керівництво та почала відроджувати спортивне орієнтування у Львові. На жаль, цей вид спорту не дуже популярний, тобто про нього знає досить мало людей, але ми дуже сподіваємось, що ці змагання зможуть вивести його у місті на інший рівень. Підготовка йшла дуже важко. Ми професіонали, але не завжди все виходить одразу, є дуже багато нюансів. Зараз вже люди почали заявлятися, деякі вже приїхали на збори. Тобто, ми вважаємо, що попит є. Відповідно, сподіваємось, що й далі будемо проводити змагання», – зазначив головний суддя змагань, президент Львівської обласної федерації спортивного орієнтування Роман Хопта.

Програма змагань складається з трьох дистанцій:

  • середня дистанція у заданому напрямку (1 серпня, смт. Брюховичі),
  • довга дистанція у заданому напрямку (2 серпня, смт. Брюховичі)
  • спринтерська дистанція у заданому напрямку (3 серпня, центр Львова).

«Програма розрахована на три дні. Перший день – це середня дистанція, небагато кілометрів. Другий день вже складніший. Дистанція буде довша і людям доведеться добре попотіти в лісі. Дні змагань можуть бути спекотними. Дистанція другого дня – 10 кілометрів. Третій день – це акцент, це фішка змагань. Ми довго йшли саме до спортивного орієнтування в межах міста. Орієнтувальникам це дуже сподобається, вони ніколи такого не бачили: вузькі львівські проходи – щось надзвичайне», – розповів Роман Хопта.

Зараз є вже 350 учасників віком від 10 до 55 років і більше.

«У нас є учасники, яким 70 років. Через те, що люди різного віку, ми створили 21 групу. В кожній групі в середньому по 30 осіб. Конкуренція є досить велика, тому буде цікаво. Кожна група буде мати свої контрольні пункти, маршрут та результат», – розповів Роман Хопта.

Урочисте Нагородження призерів та переможців Міжнародних змагань зі спортивного орієнтування LionCup 2014 відбудеться 3 серпня о 13.00 на площі перед Оперним театром.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: