У Львові відбудуться одразу три чемпіонати України з кіокушинкай карате

03 вересня 18:52
Переглядів: 325
карате

З 13 до 14 вересня у Львові відбудуться три чемпіонати України з кіокушинкай карате, у яких візьмуть участь спортсмени зі всієї України. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Одночасно Львів прийме чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділах «куміте» та «ката» серед молоді чоловічої та жіночої статі 1992-1995 рр. н., чемпіонат України з кіокушинкай карате серед юнаків юнаків та дівчат 1998-1999 рр. н. у розділах «куміте» та «ката» та абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате серед чоловіків і жінок у розділі «куміте» у відкритій ваговій категорії.

Всі змагання є відбірковими етапами перед чемпіонатом Європи, який проходитиме 6-8 листопада у м. Каунас (Литва).

«Змагання з бойових видів спорту є надзвичайно необхідними в наш час. Вони змушують людей задуматись про свою безпеку. Ми очікуємо велику кількість учасників з усіх куточків України та запрошуємо відвідати заходи і наповнитись їхнім бойовим духом», – зазначив голова СК «КАНКУ» Сергій Мутін.

Організатором чемпіонатів є спортивний клуб кіокушинкай карате «КАНКУ» за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Основним завданням організаторів є залучення широкого кола людей до заняття цим захоплюючим видом спорту. Ми знаємо наскільки важливе проведення такого роду змагань, тому намагаємось всіляко підтримувати та брати активну участь у розвитку кіокушинкай карате не лише у межах нашого міста, а й серед молоді з усієї України», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: