У Львові відбудуться змагання з силових видів спорту «КОЗАК 2011»

17 березня 09:19
Переглядів: 395
Default Image

львів оберігає молодь від негативного впливу вулиць. У п’ятницю, 18 березня, відбудеться відкрита Першість клубу «ЮНІОР» з силових видів спорту «КОЗАК 2011».

Проходитиме вона у приміщенні спортивного клубу «Юніор» за адресою вул. Варшавська, 167. Початок о 18:00 год. Організовує змагання Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту.

У змаганнях візьмуть участь близько 25 учасників старшого шкільного віку. Вони є вихованці спортивного клубу «Юніор» та ГО «ЮНІОР». А підтримають учасників змагань представники інших молодіжних клубів Шевченківського району та усі глядачі.

«Основною метою змагань є популяризація спорту серед дітей та молоді, а також визначення кращих атлетів Шевченківського району. До того ж, завдяки таким заходам ми зможемо максимально у позашкільний час відволікти дітей та підлітків від негативного впливу вулиці і залучати їх у масові заходи різного напрямку», - повідомив педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району Львова управління  молоді, сім’ї та спорту Олег Сірко.

Визначення кращих атлетів Шевченківського району з силових видів спорту відбудеться після визначення таких показників, як підтягування, жим штанги лежачи та гиря.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: