У Львові відбулося урочисте закриття юніорського чемпіонат України з шахів

14 лютого 11:33
Переглядів: 206
шахи

13 лютого 2014 року 12:00 год. в актовому залі НУ "Львівська Політехніка" відбулося урочисте закриття чемпіонату України з шахів серед юніорів та юніорок віком до 20 років з класичних шахів, швидких шахів та блискавичної гри.

Ці змагання, які відбулися під егідою Міністерства молоді та спорту України, всеукраїнської та обласної федерацій шахів й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та НУ «Львівська Політехніка», тривали у Львові з 2 до 13 лютого 2014 року.

В урочистій церемонії закриття та нагородженні чемпіонів та призерів взяли участь Юрій Майборода – начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Володимир Крайовський - проректор НУ «Львівська Політехніка», Іван Захарчук – керівник дитячо-юнацької комісії федерації шахів України, Андрій Матвійчук - віце-президент Львівської обласної шахової федерації, Олександр Сулипа – головний тренер збірної команди України з шахів, Артем Хрипач - головний суддя змагань, Назар Фірман – суддя-організатор, Юрій Юрдига – представник Львівської міської Ради, Андрій Волокітін – Заслужений майстер спорту, міжнародний гросмейстер, Олександр Іпатов – чемпіон світу з шахів віком до 20 років.

Чемпіони та призери нагороджені дипломами, медалями Міністерства молоді та спорту України та сувенірними подарунками Львівської обласної шахової федерації. Чемпіони та призери змагань:

Класичні шахи

Юніори (до 20 років)

1 м. - Борисенко В’ячеслав (Дніпропетровська обл.)

2 м. – Андрієнко Петро (Житомирська обл.)

3 м. – Богданов Єгор (Херсонська обл.)

Юніорки (до 20 років)

1 м. – Осьмак Юлія (м. Київ)

2 м. – Дуброва Анастасія (Дніпропетровська обл.)

3 м. – Танцюра Марія (м. Сімферополь)

Швидкі шахи

Юніори (до 20 років)

1 м. – Бортник Микола (м. Миколаїв)

2 м. - Борисенко В’ячеслав (Дніпропетровська обл.)

3 м. – Богданов Єгор (Житомирська обл.)

Юніорки (до 20 років)

1 м. – Васіна Валерія ( м. Луцьк)

2 м. – Сазонова Аліна (м. Харків.)

3 м. – Іваненко Ольга (м. Миколаїв)

Блискавична гра

Юніори (до 20 років)

1 м. – Борисенко В’ячеслав (Дніпропетровська обл.)

2 м. - Бортник Микола (м. Миколаїв)

3 м. – Богданов Єгор (Херсонська обл.)

Юніорки (до 20 років)

1 м. – Танцюра Марія (м. Сімферополь)

2 м. – Процюк Світлана ( Запоріжська обл.)

3 м. – Іграшева Зоріна (Житомирська обл.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити