У Львові відбулись змагання серед вихованців школи боксу Котельника

07 квітня 15:00
Переглядів: 245
бокс

Перші відкритті рингові бої серед вихованців школи боксу Олімпійського призера та триразового чемпіона світу з боксу Андрія Котельника відбулись 5 квітня.

Для близько трьох десятків вихованців школи ці змагання були першим відкритим боєм на рингу. Серед учасників, котрі протягом останніх півроку тренувалися у нововідкритій школі боксу, діти віком від 7 до 16 років. 

Підтримати спортсменів прийшли відомі спортсмени та боксери. 

У той же час поєдинки на рингу проводили професійні судді. До змагань приурочили відкриття музею нагород Андрія Котельника. Також в музеї розміщені трофеї та нагороди вихованців благодійного фонду імені Котельника. 

“Кожен охочий: чи то боксер-початківець, чи просто відвідувач зможе оглянути колекцію нагород, серед яких і трофеї з боїв найвищого рівня. Для молодих спортсменів така виставка нагород – стимул працювати над собою, боротися за перемогу і вірити у свої сили ”, - розповів Андрій Котельник у коментарі журналістам. 

Олімпійський призер також зазначає, що своєю працею хоче створити належні умови для тренувань молоді та виховати майбутнє покоління олімпійських спортсменів з боксу. Навчання у школі боксу для дітей до 16 років проводяться безкоштовно. 

Школа боксу триразового чемпіона світу Андрія Котельника відкрилась у вересні минулого року.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: