У Львові відбувся фестиваль екстремальних видів спорту

05 липня 19:31
Переглядів: 242
стронгмен

Сьогодні, 5 липня, у Львові відбувся фестиваль екстремальних видів спорту, на якому всі охочі мали змогу спробувати свої сили у строґмені, вуличному баскетболі, паркурі, кросфіту тощо на рівні з професіоналами.

Як розповів організатор Іван Попович, цей фестиваль для Львова вже став традиційним. Цього року упорядники фесту вирішили провести його на трьох локаціях по місту: біля Оперного театру, на майданчику у пам’ятника Тарасу Шевченку та в скейт-парку біля Порохової вежі.

«Цього року у нас три зони і 15 видів спорту, у минулі роки було набагато менше. До нас завітати багато іноземних команд: з Польщі, Туреччини, навіть з Ємену приїхали хлопці. Цьогорічний фестиваль став наймасовішим за всі роки проведення, це наш рекорд», – розповів Іван Попович.

Основою фестивалю став турнір Української стрітбольної ліги 3х3. Задля цього на Вічевій площі біля Оперного театру встановили вісім спортивних майданчиків, один з яких був справжнього баскетбольною стійкою NBA.

«Стрітбол дуже розвинений в Україні, але нам є ще над чим працювати. Майданчик біля Оперного театру у Львові – це одна з найкращих зон для гри в нашій країні. Для нас участь у фестивалі є ще можливістю пропагувати цей вид спорту в західних областях, де відбувається не так багато турнірів порівняно з іншими регіонами. Але це ми виправимо, маю надію», – сказав президент всеукраїнського громадського об’єднання «Українська стрітбольна ліга 3х3» Станіслав Світлицький.

Біля пам’ятника Шевченку в парному чемпіонаті України зійшлися строґмени зі Львова, Києва, Івано-Франківська, Дніпропетровська та інших міст. Спортсменів, що змагалися у силовому ектримі,  судили найсильніші люди планети Василь Вірастюк, Володимир Рекша та Сергій Конюшок.

В скейт-парку  проходили змагання з вуличного паркуру, різних видів брейку і велотріалу, виступи скейтерів тощо, участь у яким брала здебільшого активна молодь.

«Вони молоді і активні. До мене навіть глядачі підходять і запитують, де можна записатися, щоб займатися паркуром. Це говорить про те, що ми робимо благу справу. Навіть старі люди підходять і дякують, що в такий сонячний день ми зробили їм таке свято», – розповів ведучий свята, ноумен Роман Файний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: