У Львові відбувся "Кубок Динамо"

03 травня 12:22
Переглядів: 332
дзюдо

26 квітня у львівському палаці спорту «Україна» відбувся Х Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Динамо» серед юнаків 2000-2005 років народження.
 
За нагороди боролися більше 300 учасників, які приїхали з різних міст країни.
 
Головним суддею змагань традиційно був учасник Олімпійських ігор в Сіднеї, майстер спорту міжнародного класу Валентин Русляков.
 
Результати:
Юнаки 2004-05р.н
30кг.
1. Сабадаш Тимофій (Васильків)
2. Юрченко Владислав (Васильків)
3. Стельмах Максим (Львів, МОН)
3. Деменко Владислав (Дніпропетровськ)
34кг.
1. Корчемлюк Станіслав (Львів, Динамо)
2. Жихарєв Гліб (Київ)
3. Перевезена Георгій (Івано-Франківськ)
3. Палій Олексій (Львів, Колос)
38кг.
1. Нетудихата Кирило (Київ)
2. Кадіміров Ігор (Дунаївці)
3. Мазурок Роман (Рівне)
3. Лущик Антон (Васильків)
 
Юнаки 2002-03 р.н.
34кг.
1. Походун Максим (Хмельницький)
2. Власевич Назар (Львів, Динамо)
3. Бобров Олександр (Київ)
3. Луняченко Ярослав (Васильків)
38 кг.
1. Потуроев Андрій (Васильків)
2. Дембовский Богдан (Васильків)
3. Поплавський Владислав (Васильків)
3. Гузар Денис (Стрий)
42кг.
1. Лазуренко Данілл (Дніпропетровськ)
2. Олійник Максим (Львів. Колос )
3. Василишин Юрій (Львів, Колос)
3. Ципердюк Остап (Івано-Франківськ)
46кг.
1. Леонтьєв Вадим (Одеса)
2. Солодуха Дмитро (Львів, Динамо)
3. Юрчак Назар (Хмельницький)
3. Черній Костянтин (Дніпропетровськ)
50кг
1. Леонтьєв Вадим (Одеса)
2. Кульша Генрі (Одеса)
3. Шипка Назар (Львів, Колос )
3. Джус В'ячеслав (Вінниця)
55кг.
1. Валовіч Леонід (Дніпропетровськ)
2. Поляков Вадим (Колос)
3. Бокало Назар (Львів, ДЮСШ 10)
3. Тимошко Вадим (Дубно)
+55 Кг.
1.Якіменко Андрій (Київ)
2. Когут Артем (Івано-Франківськ)
38кг.
1. Брандт Ілля (Київ)
2. Магомадов Тагір (Івано-Франківськ)
3. Олефір Роман (Київ)
3. Жидков Владислав (Київ)
42кг.
1. Коцюба Єгор (Орджанікідзе)
2. Бакушев Сергій (ДЮСШ 10)
3.Контанюк Денис (Васильків)
3. Горбачевський Роман (Львів, Колос)
46кг.
1. Станілога Артем (Васильків)
2. Фідра Денис (Рівне)
3. Чуйко Іван (Київ)
3. Клименко Микола (Васильків)
50кг.
1. Станілога Максим (Васильків)
2. Садовський Станіслав (Київ)
3. Дмитрієв Єгор (Дніпропетровськ)
3. Шаев Владислав (Дніпропетровськ)
55кг.
1. Семків Станіслав (Дунаївці)
2. Сенюк Артем (Івано-Франківськ)
3. Чумаченко Павло (Львів, Колос)
3. Загородники Артур (Львів, ДЮСШ 10)
60кг.
1. Сенчишин Олег (Львів, МОН)
2. Некрілов Артур (Львів, Динамо)
3. Сабадаш Михайло (Васильків)
3. Вотьканич Назар (Стрий)
66кг.
1. Дасік Дмитро (Київ)
2. Кохан Ігор (Васильків)
3. Шабаршов Захар (Стрий)
3. Березюк Іван (Хмельницький)
+66 кг
1. Подвірні Владислав (Дубно)
2. Мельничук Костянтин (Луцьк)
3. Востренков Сергій (Дніпропетровськ)
3. Шаповалов Микита (Львів, ДЮСШ 10)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити