У Львові відбувся легкоатлетичний пробіг-естафету під гаслом "Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

19 жовтня 21:00
Переглядів: 184
Легкоатлетичний пробіг

Надзвичайно сонячний день, як для пізньої осені, видався 16 жовтня 2015 року у Львові, коли Львівський державний університет фізичної культури віддав данину пам’яті патріотам Галичини – вихідцям зі спортивних товариств, провівши XXIII традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету під гаслом "Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!" 

Урочисте відкриття цього заходу відбулося перед пам’ятником Іванові Франку. З напутніми словами до присутніх звернувся відповідальний за спортивну роботу ЛДУФК Володимир Левків: "Цьогоріч наш пробіг присвячений 150-й річниці народження митрополита Андрея Шептицького, 125-й річниці народження Степана Гайдучка і Петра Франка, 115-й річниці утворення пожежно-руханкового товариства «Січ», 90-й річниці утворення пожежно-руханкового товариства «Луг» та 25-й річниці утворення Української спортивної асоціації і Національного олімпійського комітету України. Вшановуючи традиції спортивної громадськості початку двадцятого століття ми повинні дивитися і на сьогодення, і на майбутнє. Ідея державності, яку гідно несли тоді фізкультурно-спортивні організації, сьогодні є чи не найбільш актуальною і нинішній наш масовий пробіг ще раз демонструє, що сила народу саме у його єдності».

Учасниками першого забігу стали наші студенти, викладачі, ветерани львівського спорту, представники спортивних товариств, а також студенти інших вишів. Колона бігунів символічно пробігла алеями парку імені Івана Франка – усю дистанцію від старту до фінішу. Її очолили доценти ЛДУФК Володимир Левків та завідувач кафедри олімпійської освіти Ярослав Тимчак.

Після цього розпочалися справжні перегони. Першим етапом пробігу були змагання ветеранів спорту. Два наступні – студенти і студентки ЛДУФК провели пробіг-естафету, демонструючи львів’янам та гостям міста свою звитягу і снагу до перемоги.

Переможців було нагороджено цінними подарунками

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: