У Львові відбувся "Lemberg challenge" для наймолодших флорболістів

06 квітня 21:35
Переглядів: 185
Флорбол

У Львові відбувся флорбольний «Lemberg challenge» для наймолодших учасників. Змагалися у різних категоріях: від семирічних малюків до 12-річних хлопчаків.

Здобували нові знання не лише гравці, але й коучі. У цьому амплуа випробовували себе учасники вищих флорбольних ліг.

До учасників на цьому турнірі був особливий психологічний підхід. Флорболісти до десяти років грали не на рахунок. Таку систему запозичили у Швеції. Організатор змагань Роман Лозинський розповів: «Основна ціль в тому, щоб діти до певного віку не фокусувалися на перемогах чи поразках. Тоді їм можна ставити, на нашу думку, більш серйозні цілі. Це командна гра, стосунки в команді, насолода під час турніру».

Запеклим виявився поєдинок між «Акулами». Та командою «Хелфіш», яка згодом взяла «срібло» у своїй категорії. «Зубасті» не змогли протистояти супернику, розгромно поступившись 1:6. Голкіпер «Hellfish» Юрій Сімків зазначив: «Летіло все в одні ворота. Один м`яч нам залетів, але це так, не по ділу, можна сказати. У суперників було кілька гравців, які тягнули команду. Бо решта трохи відпочивали. Дивилися флорбол».

Натомість гравці «Акул» Роман та Устим зазначили: «Треба, по-перше, зібрати свою повноцінну команду. А не кожен раз грати за інших. І щоб наша команда не розділялась. Треба мати командну атрибутику. Адже дуже важко орієнтуватися просто по лицях. Легше, коли ти бачиш колір. І можеш зразу пасувати, бачиш,що гравець твій».

Ці старти ― хороша платформа для юніорів, аби проявити себе. Адже три-чотири команди відберуть для участі у чемпіонаті України, який розпочнеться у жовтні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: