У Львові відбувся пробіг присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка

17 березня 17:30
Переглядів: 346
пробіг

Цими вихідними, за чудової погоди у Стрийському парку міста Львові завершився відкритий легкоатлетичний пробіг, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.

Участь у цих змаганнях, проведених за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласного центру "Спорт для всіх", обласної асоціації ветеранів спорту, відділення НОК України у Львівській області та спортивного клубу ветеранів “Фенікс”, змогли взяти усі бажаючі, віком від 18 років і старші.

Загалом на кросових дистанціях змагалося 83 учасники різних вікових груп з міст Львова, Стрия, Самбора та Новояворівська. Першим серед ветеранів-чоловіків подолав фінішну лінію на дистанції 10 км Роман Довбуш (м. Львів) з результатом 40,29. Серед жінок - Ольга Стадник (м.Пустомити), яка подолала дистанцію 5 км з результатом 23,20.

Найстаршим учасником змагань став Микола Нестеренко, котрому незабаром виповниться 80 років. Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та олімпійською літературою від управління молоді та спорту облдержадміністрації й відділення НОК України у Львівській області.

Отож, вітаємо усіх призерів та переможців та бажаємо в подальшому життєвих та спортивних успіхів!

Ольга Олійник, ОЦ ФЗН “Спорт для всіх”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: