У Львові відбувся турнір із карате серед школярів

10 грудня 20:05
Переглядів: 337
карате

У Львові пройшов турнір із карате серед школярів. Це вже вп’яте LVIV OPEN 2014 збирає найсильніших бійців шкільного віку. На татамі по черзі вийшло майже чотири сотні каратистів.

Займатися карате завжди було і цікаво, і престижно для школярів. У теперішній ситуації в Україні кількість охочих навчитися себе захищати зросла ще більше. І йдеться не лише про хлопців, а й про дівчат. Та на турнір діти приїжджають не лише за перемогою. Адже змагань такого масштабу справді бракує. Тож часто діти змагаються у себе вдома з одними і тими ж суперниками.

«У нас всі турніри в Україні є сильними. Цей турнір також відповідає рівню. Тут є діти, з якими мої спортсмени можуть зрівнятися силами і здобути для себе або перемоги, або нові знання», – вважає буковинський тренер Микола Олександрович.

Додала статусу змаганням і присутність головного тренера національної збірної з карате Антона Нікуліна.

«Чесно кажучи, я не слідкую за цими змаганнями. Учасники ще достатньо юні для національної команди. У нас є молодь віком від 18-ти до 21-го років, тож прослідковую лише цю категорію», – зізнався Нікулін.

На турнірі Антон Нікулін мав виховну місію і проводив показові бої з неповносправними дітьми. Усі вони отримали заслужені винагороди. А у загальному заліку змагань перемогу святкували львівські каратисти. Місцеві спортсмени завоювали 21 золоту нагороду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: