У Львові відбирають українських кікбоксерів на чемпіонат світу

05 травня 23:02
Переглядів: 606
кікбоксинг

У Львові стартував чемпіонат України з кікбоксингу. Змагаються юнаки, юніори та дорослі. Змагання зібрали понад півтисячі спортсменів – представників із усієї країни.

Із-поміж шести сотень учасників відберуть наймайстерніших у національну команду. Вони представлять Україну на чемпіонаті світу, який у грудні прийматиме Білорусь. Організатор змагань Денис Ненчук зазначив: «У кожному розділі є вагові категорії, їх налічується 9. І в кожній категорії відбирають найкращих».

Учасникам допомагають та надихають на перемоги коучі та рідні. Батько одного із юних кікбоксерів Ярослав Хомин розповів: «Син старався, як міг. Але міг краще. Наприклад, відправити в нокаут».

Чекаючи своєї черги поборотися за нагороди, кікбоксери ретельно розігрівають м`язи. Однак стверджують, що, не менш важливим за фізичну підготовку є психологічне налаштування. Учасниця змагань Ольга Дністрянська зазначила: «Якщо ти не повіриш у себе, ти програєш цей бій. Навіть, якщо ти чемпіонка України, все одно програєш. Зізнаюся, я переживаю перед боєм. Але, перш за все, для мене стимулом є мама. Я їй обіцяла перемогти».

Відбір на світову першість у Львові триватиме до суботи, 6 травня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: