У Львовi вiдкрили найбiльшу в Захiднiй Українi трасу для картингу

16 вересня 16:14
Переглядів: 756
300х300

Працює картодром щодня з 9-ї ранку до 21-ї. Поїздити просто неба трасою завдовжки близько тисячi метрiв можна вiдтепер пiд стiнами стадiону "Арена Львiв" (з боку кiльцевої дороги).

За словами директора з експлуатацiйних питань "Арени Львiв" Олексiя Жуковiна, трасу ще подовжать до пiвтори тисячi метрiв. Картинг -- це така собi "Формула-1" для любителiв. I навчитись водити карт, до слова, пiд силу кожному: двi педалi ("газ" i гальма), кермо. До речi особливiсть картiв, якi їздять бiля стадiону, в тому, що цi педалi не з одного боку (як на iнших трасах мiста), а з двох.

Коштує таке задоволення 50 гривень за 5 хвилин i 80 гривень за 10 хвилин. Та особливiсть цього майданчика у великiй площi просто неба -- тут є мiсце для обгону, що уможливлює змагання iз суперником.

На трасi одночасно можуть їздити чотири карти. Максимальна швидкiсть, яку здатний розвинути карт, -- 70 кiлометрiв за годину. "А ми плануємо органiзувати Львiвську лiгу картингу, аби тi, хто захоче, могли формувати команди i проводити змагання, -- каже Олексiй Жуковiн. -- Для дiтей плануємо органiзувати школу картингу, залучивши iнструкторiв, закупивши спецiальнi машини. А взимку, я думаю, картодром перейде в пiдтрибунний простiр. Таким чином ми зможемо проводити змагання увесь рiк".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: