У Львові відроджують Шаховий клуб

06 липня 10:26
Переглядів: 1098
Default Image

Одне з найбільш проблемних приміщень Львова – Шаховий клуб на вул. Фредра, 1 – вдалося поділити між наукою та спортом. Завдяки конструктивній нараді у кабінеті голови ОДА В. Горбаля за участі голови облради М. Сеника, ректора ЛНУ ім. І. Франка І. Вакарчука та мера Львова А. Садового, було вирішити проблему, що тяжіла над Львовом упродовж 3 років.

Львівські шахісти займали приміщення на Фредра, 1 з 1947 року. 2007-го  облрада визначила, що будинок буде використовуватися не лише для спорту - окремі кімнати дозволили здавати в оренду та суборенду. І власником приміщень став Франковий університет. Однак упродовж 3 років кімнати і зали на Фредра,1 не було відремонтовано, та й львівські шахісти не отримали нового приміщення для розвитку одного з найбільш відзначених видів спорту Львівщини.

«Шахи – це візитка картка Львівської області, тому ми повинні розвивати цей вид спорту. Найближчим часом буде виділено фінансування на ремонт, для облаштування та опалення приміщення для того, щоб привести його до нормального стану», – сказав В. Горбаль, який виступив ініціатором вирішення проблеми. Робоча зустріч дала результат.

Як запевнив ректор Університету ім. І. Франка, Іван Вакарчук, університет за тиждень подасть графік виконання ремонтних робіт і облаштування займаних приміщень. Крім того, великі зали та інші приміщення за потребою буде надано Шаховому клубу для проведення дитячих та дорослих турнірів із шахів. Своєю чергою, обласна влада в особі В. Горбаля, обіцяє зробити все, щоб Шаховий клуб був приведений до належного стану, а сам вид спорту активно розвивався.

Отож тепер, в будинку на вул. Фредра, 1 функціонуватиме історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка і Шаховий клуб. Загальна площа приміщень – 1826,3 кв м.

galinfo

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: