У Львові відсвяткували День шахів

22 липня 17:15
Переглядів: 2433
Шахи

У Львові організували сеанс одночасної гри в шахи за участю провідних спортсменів України та Львівщини – гросмейстерів Олександра Білявського та сестер Анни і Марії Музичук. У цьому турнірі троє українських шахістів одночасно змагались проти 33 опонентів.

Перед турніром увечері 20 липня голова ЛОДА Олег Синютка вручив спеціальні нагороди до Дня шахів. Опісля нагородження почався сам сеанс одночасної гри, в якому взяли участь молоді спортсмени-шахісти Львівщини, а також учасники бойових дій на сході України.

Досвідчені майстри гри у шахи прийшли випробувати свої сили та удосконалити навички. Для молодших учасників така гра ‒ це чудовий шанс набратися досвіду від найкращих гросмейстерів України.

Один із наймолодших учасників Віктор Ковальчук розповідає, чому вирішив взяти участь у грі: «Прийшов подивитися, як грають чемпіони світу. Тут можна набратися досвіду та нових знань».

Кожен із трьох українських чемпіонів по черзі підходив до 11-ти своїх опонентів. Перший хід у шаховій партії дозволили зробити самим гросмейстерам, а поки вони грали з іншими учасниками, кожен опонент міг обдумати власний хід.

«Уже є 33 учасники, чесно кажучи ми не очікували, що буде так багато учасників. Приємно, що люди приїхали і приєдналися до цього такого свята шахів», ‒ ділиться враженнями від цього заходу і світова чемпіонка Анна Музичук.

Перед початком зустрічі оголосили особливий регламент гри, згідно з яким переможцем турніру стане той, хто найдовше протримається у грі проти гросмейстера. Проте не всі учасники були налаштованими на поразку, тож деякі з них змогли зіграти у нічию з провідними шахістами України.

Всі поєдинки завершилися без перемог, однак це не розчарувало учасників. Кожен із них отримав пам'ятну грамоту та шахову дошку, аби тренуватися і наступного року здобути перемогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: