У Львові влаштували патріотичне віджимання у вишиванках

27 вересня 21:59
Переглядів: 359
віджимання

Сьогодні, 27 вересня, львівська молодь та гості міста біля пам’ятника Тарасу Шевченку влаштували атлетичне змагання, вдягнувшись у вишиванки. Патріотична акція була влаштована на підтримку поранених бійців АТО.

Загалом у цьому змаганні просто неба взяли участь 40 хлопців та 5 дівчат різного віку. Серед них були і досвідчені спортсмени, і просто любителі здорового способу життя. Однією з головних умов змагань було те, що кожен учасник повинен був одягнути вишиванку.

«Я вже 5 місяців займаюся у тренажерному залі, але не сподіваюсь, що мій результат буде найкращий. Зрештою, для мене головне – участь у такій благодійній акції», -- зауважила учасниця змагань Христина.

Для того, щоб стати учасником акції, потрібно було зробити благодійний внесок у розмірі 30 гривень. За словами організаторів, зібрані кошти підуть на допомогу пораненим у зоні АТО. Зокрема, вони планують придбати протезу для одного з бійців –  Олега Мейнаровича з Житомирщини, який втратив ногу під час одного з боїв на Луганщині і наразі перебуває у Львівському військовому госпіталі. Рідні бійця збирають кошти на лікування та протезування в Німеччині, яке є досить дороговартісним. Деякі учасники відтискання, дізнавшись про історію цього солдата, робили пожертву більшу. Ніж оголошений організаторами благодійний внесок.

«Естафету таких змагань нам передали одесити, а ми запрошуємо долучитися до акції мешканців інших міст нашої країни. Сподіваємося, що скоро ця акція набуде всеукраїнського масштабу і ми покажемо нашим воякам, що їх підтримує вся країна», -- наголосив співорганізатор акції Юрій Руф.

Наймолодшим учасником атлетичних змагань був учень з фізико-математичного ліцею Львова. Він зміг сім разів віджати штангу вагою у 40 кілограмів.

«Думаю, що 7 разів для мене достатньо. Я без підготовки, тому це гарний результат. Пишаюсь своїм вчинком», -- віддихавшись після фізичної вправи, сказав школяр Юрій Вень.

За словами організаторів акції, сьогодні вони передали атлетичну естафету жителям Кривого Рога, Луцька та Ужгорода.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: