У Львові вперше відбудеться командний турнір з армреслінгу серед професіоналів "Битва Міст"

29 вересня 17:30
Переглядів: 136
армреслінг

У неділю, 4 жовтня, о 14.00 год. на сцені перед Львівським національним університетом імені Івана Франка (вул. Університетська, 1) команди Львова та Харкова у 5 раундових поєдинках серед 5 категорій будуть визначати найкращого.

Склад команди — 5 чоловік, по одному спортсмену в кожній ваговій категорії. Поєдинки проводяться по системі Arm-Fight з п'яти раундів. Спортсмен, який переміг у трьох і більше раундах, отримує перемогу у поєдинку. Команда, яка перемогла у трьох і більше поєдинках, отримує перемогу у турнірі. Якщо спортсмен при проходженні процедури зважування переважив і не потрапив у свою категорію, він бореться, але при цьому команді зараховується поразка у цьому поєдинку. Змагання присвячені батьку українського спорту Івану Боберському. - зазначають організатори.

Усіх львів'ян та гостей міста запрошуються подивитися видовищні поєдинки серед кращих армрестлерів України, послухати драйвову музику та отримати багато позитивних емоцій.

Ми раді, що у нашому місті відбувається безліч спортивних подій не лише міського, а й всеукраїнського значення, які допомагають розвивати та промоціювати спортивну галузь. Місто Львів завжди радо вітає проведення таких змагань та сприяє у їх організації. Тому ми раді, що «Битва міст» з армреслінгу відбувається саме у Львові.Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Програма змагань:

3 жовтня – приїзд команд

14:00 – зважування учасників та прес-конференція (конференц-зал, вул. Промислова, 50/52);

4 жовтня – проведення змагань

14.00 – відкриття змагань;

14.10 – початок поєдинків;

16.00 – завершення змагань, нагородження команд.

Вагові категорії: 70, 78, 86, 95,+95 кг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: