У Львові вперше відбувся відкритий Кубок СК "ЛДУФК-СКІФ" з класичного пауерліфтингу

19 травня 18:30
Переглядів: 194
Пауерліфтинг

На базі Львівського державного університету фізичної культури вперше відбувся відкритий Кубок СК «ЛДУФК-СКІФ» з класичного пауерліфтингу, присвячений 70-річчю Львівського державного університету фізичної культури. У змаганнях взяли участь 192 спортсмени із Львівської, Закарпатської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Спортсмени змагалися у трьох вікових групах: серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. Протягом трьох змагальних днів спортсмени демонстрували високі спортивні досягнення, що підтверджується результатами змагань, які відповідають рекордам України і Європи серед відповідних вікових груп.

Першого дня відбулися  змагання всіх вагових категорій серед юніорів та парад відкриття, де 10 спортсменам вручили посвідчення майстрів спорту України, четверо з яких – студенти кафедри атлетичних видів спорту. Другого змагального дня у боротьбу вступили дівчата, юніорки та жінки всіх вагових категорій й чоловіки вагових категорій 59-93 кг. Протягом третього дня змагалися юнаки всіх вагових категорій та чоловіки важких вагових категорій 105-+120 кг.

Серед учасників змагань були й студенти ЛДУФК. Зокрема, у ваговій категорії до 105 кг серед юнаків Святослав Зданкевич посів перше місце. Майстер спорту Роман Дорохін у ваговій категорії до 74 кг посів друге місце. Віталій Старов у ваговій категорії до 74 кг посів третє місце. Олег Височанський у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів посів третю сходинку. У ваговій категорії до 93 кг серед юніорів студент Ростислав Хомин у напруженій боротьбі виборов третє місце. Серед юніорів у ваговій категорії до 105 кг перше місце посів майстер спорту Ігор Адамчук.

Окрім того, в організації змагань взяли участь 15 студентів Львівського державного університету фізичної культури, яким було присвоєно відповідні суддівські категорії. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками. Змагання провели за підтримки кафедри атлетичних видів спорту та голови спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ» Володимира Івановича Левківа!

За матеріалами: ldufk.edu.ua