У Львові вшанували легенд футболу

22 липня 16:32
Переглядів: 536
Володимир Булгаков

Сьогодні відбулась у нашому місті небуденна подія. На вулиці Тугай-Барановського відкрито пам’ятну дошку володареві кубка СРСР Володимиру Булгакову.

Volodymyr Bulhakov

Це саме його результативний удар у ворота ростовського СКА 17 серпня 1969 року приніс «Карпатам» неперевершену перемогу у боротьбі за кришталеву вазу. Володимир Петрович був не тільки хорошим футболістом, але успішним тренером. Це під його керівництвом СКА «Карпати» і «Карпати» здобували бронзові нагороди першостей СРСР. Врешті Петрович виводив в …люди і ФК «Рава» з Рави-Руської. Булгаков залишив по собі добрі спогади, чим і здобув визнання.

На вулиці Марко Вовчок у такій же доброзичливій атмосфері відзначено футбольний труд одного з найбільш заслужених особистостей Юрія Антоновича Зубача, якому російсько-німецька агресія не дозволила розвинути футбольну кар’єру. А радянська влада «винагородила» йоги зусилля висилкою на десять (!) років на заслання в сибірські ліси. Однак сильний і мужній Юрій Антонович не здавався і переборював усі перепони. Свідченням цьому результати його роботи в команді «Львівсільмаш», яка 1962 році здобула для міста Лева право на виступи у класі «А», а згодом і стала приводом для створення колективу «Карпати» (Львів). Пан Зубач був прекрасним майстром друкарсько-обчислюваних машин і надзвичайно чуйною людиною.

Yuriy Zubach

На урочистості були присутні родичі, колеги і партнери - Заслужений тренер України Василь Соломонко, майстри спорту СРСР Ростислав Поточняк, Володимир Данилюк, Ігор Кульчицький, Богдан Грещак, Роман Рифяк і Василь Гунько та колишній президент «Карпат» Богдан Кобрин.

Ідея з подібного вшанування небайдужих людей футболу заслуговує вдячності.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: