У Львові вимагають від Ахметова грошей на армію, інакше "хай грає матчі у Донецьку"

28 серпня 10:17
Переглядів: 544
Ахметов

У Львові готують звернення до ФК «Шахтар» і його президента Ріната Ахметова стосовно того, щоб клуб виділив кошти на потреби бійців з Львівщини, які зараз несуть службу у зоні АТО. 

Про це сьогодні, 27 серпня, на прес-конференції повідомив координатор громадсько-журналістського руху «Народний контроль» Андрій Мисик.

«Мене обурює, що прості люди допомагають нашим солдатам, чим можуть, а олігархи стоять осторонь», – заявив він.

Зокрема, як уточнив Мисик, йдеться про донецького олігарха Ахметова, футбольний клуб якого зараз грає домашні матчі на «Арені Львів», а зарплата деяких футболістів цієї команди сягає 3-4 млн.

«Мені здається, що саме прийшов час їм показати, наскільки вони є патріотами», – заявив Мисик і додав, що активісти Центру забезпечення військових готують великий перелік того, що необхідно зараз бійцям, і підраховують загальну вартість, щоб передати цей перелік «Шахтарю». За його словами, йтиметься, очевидно, про суму в декілька мільйонів гривень.

Також він повідомив, що зустріти «Шахтар» і, відповідно, передати таке звернення планувалось завтра, коли клуб мав прибути до Львова. Але стало відомо, що «Шахтар» уже передумав грати тут наступний свій матч.

Якщо ж Ахметов не захоче йти назустріч львівським активістам, які збирають допомогу для армії, то, за словами Мисика, «нехай грає на своєму стадіоні в Донецьку».

Керівник «Народної самооборони Львівщини» Валерій Веремчук додав, що Центр забезпечення військових, який організований «Народною самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль», уже залучив 10 млн грн для закупівлі обмундирування, засобів захисту та інших необхідних речей для вояків у зоні АТО. Допомога армії все ще залишається актуально, більше того, з наближенням осені у військовий з’являються нові потреби. А армійське керівництво у всьому, що не стосується постачання озброєння, покладається якраз на допомогу волонтерів.

br /

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: