У Львові виступлять представники Шаолінської школи бойових мистецтв

03 березня 10:30
Переглядів: 70
Шаолінь

В рамках грандіозного проекту китайського мистецтва в Україні «Радісне свято весни» та з нагоди проведення матчу за світову шахову корону серед жінок між китайською та українською спортсменками, 4 березня у Львові відбудеться виступ представників Шаолінської школи бойових мистецтв «Тагоу» з міста Денфен.

Виступи літаючих шаолінських монахів з міста Денфен провінції Хенань, на території якої розташований знаменитий буддійський храм Шаолінь, стане окрасою свята Весни, яке щорічно відзначається в Китаї за місячним календарем.

Учні найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» (Shaolin Tagou) беруть участь і є переможцями міжнародних турнірів з кунг-фу; вони були запрошені для виступу на церемонії закриття Олімпійських ігор в Афінах, на церемонії відкриття Всесвітніх спеціальних Олімпіад, Азійських ігор і відкриття / закриття Пекінських літніх Олімпійських та Паралімпійських ігор.

Відкрита в 1978 році школа Шаолінь Tagou займається розробкою знання про фу Шаолінь Кунг. Її метою є поширення стилю серцевини ушу Шаоліня.

Їх виступ – це яскраве і вражаюче шоу, що демонструє граціозні прийоми знаменитого на весь світ китайського ушу. Вихованці школи «Тагоу» не тільки літатимуть і стрибатимуть, але й супроводжуватимуть демонстрацію бойового мистецтва на сцені гучними вигуками зі зброєю в руках! Кульмінацією виступу китайських шаолінів стане демонстрація неймовірних можливостей людського організму: розбивання заліза об голову, проштрикування скла тонкою голкою і відколювання шматка металу пальцем.

Організатори сподіваються, що завдяки проекту «Радісне свято весни» загадковий і неповторний світ китайської культури стане трохи ближчим українському глядачеві у Львові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: