У Львові визначили команду з найсильнішим ударом

27 грудня 22:56
Переглядів: 313
сила удару

У суботу, 26 грудня, відбувся перший в Україні командний чемпіонат Львова по силі удару.

Нещодавно Федерація ударного спорту України визначила чоловіків з найсильнішими ударом у Львові під час особистого турніру, а тепер вирішили відкрити і найударнішу команду міста.

Командні змагання відбулися у двох видах програми: удар рукою класичним стилем та удар ногою. Команди складалися з п’яти учасників довільної ваги, кожен з яких наносив п’ять ударів по силоміру, результати показників сумувалися.

Удар рукою. "Хулігани" проти «Кексиків».

Першими за звання найударнішої команди міста змагалися «Хулігани» та «Кексики» (такою жартівливою назвою, як пояснив капітан команди Андрій Романюк, скромно хотіли підкреслити, що вони – хлопці з родзинкою).

У команді "Хулігани" зібралися чотири боксери – Валерій Біргір (48 років, капітан команди), Віктор Куяніченко (34 роки), Роман Дуб (43роки) та кандидат у майстри спорту Андрій Калінін (33 роки), а наймолодшому «хулігану» - Валентину Корчаку - тридцять і він кандидат у майстри спорту з регбі.

Команду «Кексиків» очолив пауерліфтер, кандидат у майстри спорту Андрій Романюк (26 років), який багатьом запам’ятався з першого ударного турніру, де хлопець тричі став переможцем у вазі понад 90 кг у різних видах програми. Приєднався до Андрія і нещодавній його суперник в особистому турнірі, 26-річний кікбоксер Юрій Сіроштан (3-є місце в ударі ногою у в/к +90). Чоловікам склав компанію ще один ударний чемпіон Богдан Кісільов (21 рік, змішані бойові єдиноборства ММА) - переможець у вазі до 90 кг в ударі рукою класичним стилем та призер в ударі вільним стилем. Інші двоє учасників - 33-річний каратист Орест Горбовий та 23-річний шахіст Андрій Мельнійчук.

У цікавій напруженій боротьбі перемогли «Кексики», які за сумою 25-ти ударів (по 5 від кожного члена команди) вибили 12 132 кгс (кілограм сили), "Хулігани" зуміли сукупно «нахуліганити» 10 982 кгс.

Команду переможців президент Федерації ударного спорту України Роман Гуц нагородив Кубком та грошовою премією у 3000 грн., ще й на додачу кожен учасник команди отримав грамоту і подарунковий сертифікат від Columbia.

УДАР НОГОЮ. "Легіон" vs «Кексики»

В ударі ногою за звання найсильнішої команди Львова у боротьбу вступили бійці СК «Легіон»: тайський боксер Юрій Косюк (27 років), кікбоксер Віталій Копчуга (майстер спорту, 26 років) та представники змішаних бойових єдиноборств ММА - кандидати у майстри спорту Павло Дьокін (21 рік) і Віталій Воловик (19 років), а також Остап Федірко (23 роки).

А проти них знову змагалися «Кексики», дещо змінивши склад: до Андрія Романюка, Юрія Сіроштана та Богдана Кісільова приєдналися каратист Андрій Байдала та кікбоксер Роман Перейма. До слова, Роман Перейма є також одним з перших ударних чемпіонів – в особистих змаганнях переміг у вазі до 90 кг в ударі ногою.

Незважаючи на свою дещо потішну назву, «Кексики» продемонстрували, що хлопці серйозні і завзяті, і вдруге перемогли на цих змаганнях, вибивши у сукупності 21 494 кгс. У команди «Легіон» - 15 357 кгс.

«We Are the Champions» пролунало наостанок змагань на честь нових ударних чемпіонів.

Наталія Васьо, прес-секретар Федерації ударного спорту України

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: