У Львові визначили найкращі дворові футбольні команди

26 травня 16:53
Переглядів: 76
ліга дворового футболу

У фінальних іграх першої Львівської ліги дворового футболу «Футбол у кожен двір», які відбулися 23 травня на відкритому міні-футбольному полі спортивного комплексу «Олімпік», було визначено найкращі дворові команди Львова у трьох вікових категоріях: 12-14 років, 15-17 та 18+.

У запеклій боротьбі за звання найкращої дворової команди Львова у віковій категорії 12-14 років перемогу здобула команда «Новий Львів», друге і третє місця посіли, відповідно, «Спортинг» та «ЛФК Львів 2». У віковій категорії 15-17 років перемогла «Спарта», друге місце посіла команда «Lviv United», а третє – «Княжий Ринок». У віковій категорії 18+ перемогла команда «Мафія», друге місце посіла «СЗШ №90», третє – «Freedom».

«Наша головна мета – показати львівській молоді здорову альтернативу проведення дозвілля. Ми хочемо, щоб молоді львів’яни проводили вільний час не за пивом чи іншими нехорошими речами, а займалися спортом у компанії однодумців», – наголосив один з організаторів змагань Ростислав Бейщак.

Уперше у Львові провела Лігу дворового футболу та згуртувала навколо цих змагань близько 600 учасників громадська організація «Твій вибір – життя». Натомість у Києві така футбольна ліга стала традиційною і проходить уже 5 років поспіль.

«Львів завжди вважали спортивним містом, в якому культивують чимало різноманітних видів спорту. Я вдячний організаторам та учасникам за чудову нагоду долучитися до хорошої справи. Саме завдяки ось таким прогресивним ідеям та заходам уже сьогодні створюють гідні умови для реалізації молодими людьми свого права на здоровий спосіб життя. Крім того, є можливість забрати дітей з вулиці. Молодь повинна мати вибір між алкоголем, тютюнопалінням та здоровим спортивним способом життя», – розповів один з партнерів заходу, депутат Львівської міськради Андріян Гутник.

Нагадаємо, що перша Львівська ліга дворового футболу стартувала в березні цього року. Упродовж трьох місяців 63 дворові футбольні команди змагалися за абсолютну першість.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: