У Львові визначили володаря Кубка друзів з карате

16 травня 19:40
Переглядів: 183
карате

У Львові 13 травня відбувся фінальний етап Кубка друзів із карате, під час якого визначили володаря цього трофею.

Кубок друзів з карате відбувається у два етапи – відбірковий та фінальний. Загальна кількість учасників змагань досягла 580 спортсменів віком від 5 років. Змагалися вони у розділах «ката», «куміте» і «фантом» (для наймолодших учасників від 5 до 7 років).

Як розповів організатор Кубку друзів, президент СК «Самурай» Назарій Вітер, цей турнір проводиться з 2008 року. Кожного разу кількість учасників лише збільшується.

«Цього разу на змаганнях були присутніми надзвичайно багато команд із системи освіти – це ДЮСШ, УДЮМК, команди загальноосвітніх закладів та спортивні клуби. Багато організацій нових прийняло участь у змаганнях. У цілому участь взяли близько 30 команд не лише зі Львова, а й області», – повідомив Назарій Вітер.

За підсумками змагань, перше загальнокомандне місце здобув клуб «Миротворець», друге – організатори змагань, СК «Самурай», третє –  вибороли каратисти клубу «Кенсей».

«Вдало виступили вихованці СК «Гепард» із Камянко-Бузького району. Вихованці тренерів СК «Самурай» Сергія Савчука, Ігора Демянчука та новоспеченої чемпіонки Європи Катерини Кривої показали найкращі результати у розділі куміте. Зокрема, нагороди найвищого ґатунку у своїх категоріях традиційно вибороли «самураї» Євген Сендецький, Максим Бегей, Софія Пруц та Яна Білокопита. А от в розділі ката найкраще себе проявили вихованці Валентини та Наталії Постовалової з клубу «Миротворець»», – підбив підсумки змагань Назарій Вітер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: