У Львові визначилися переможці чемпіонату України з шахів 2015 року

17 грудня 08:30
Переглядів: 137
шахи

Цими днями у Львові завершилися одночасно два чемпіонати України 2015 року з шахів – серед чоловіків та серед жінок. На урочистій церемонії закриття цих представницьких шахових змагань в актовому залі НУ “Львівська політехніка” переможців – а це Анастасія Рахмангулова з Миколаєва серед жінок та львів’янин Андрій Волокітін серед чоловіків, вітав перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

Загалом у фінальних змаганнях чемпіонату України з шахів серед чоловіків взяли участь 12 шахістів, серед яких Львівську область представляли четверо  спортсменів: Юрій Криворучко, Андрій Волокітін, Мартин Кравців та  чемпіонка світу серед жінок Марія Музичук, а також Захар Єфіменко (Закарпатська область), Сергій Федорчук (Вінницька область), Юрій Кузубов (Одеська область), Олександр Ковчан, Валерій Неверов (Харківська область), Олександр Зубарєв (Запорізька область), Віталій Сивук (Миколаївська область), Арещенко Олександр (Луганська область). В змаганнях серед жінок національну шахову корону виборювали 10 спортсменок, серед яких троє представниць Львівщини - Мирослава Грабінська, Ліза Соловйова та чемпіонка світу у віковій групі до 20 років Наталя Букса, а також Інна Гапоненко-Яновська (Херсонська область), Юлія Осьмак, Катерина Должикова (м. Київ), Євгенія Долуханова, Анастасія Гуцко (Харківська область), Анастасія Рахмангулова (Миколаївська область), Ольга Калініна (Тернопільська область).

При цьому інтрига чоловічого чемпіонату полягала в тому, що до фінішу з однаковою кількістю балів дійшли одразу три гравці. І тільки додаткові показники визначили найкращого. Відтак, трійку призерів замкнув закарпатець Захар Єфименко; на другому місці – Мартин Кравців; а перемогу здобув Андрій Волокітін. Знаменно, що золотий срібний призери є зі Львова. В жіночому фіналі було чимало сюрпризів – не очікувано для фахівців перемогу здобула Анастасія Рахмангулова з Миколаєва; срібну нагороду виборола Ольга Калініна з Тернопільщини, на третій сходинці п’єдесталу опинилася наймолодша учасниця цьогорічного чемпіонату киянка Юлія Осьмак.

Усі переможці, призери та учасники фіналу Чемпіонату України з шахів були відзначені медалями, грамотами, подарунками та грошовими преміями від Федерації шахів України.

Переможці Чемпіонату України 2015 року з шахів серед жінок:

1 місце – Анастасія Рахмангулова

2 місце – Ольга Калініна

3 місце – Юлія Осьмак

Переможці Чемпіонату України 2015 року з шахів серед чоловіків:

1 місце – Андрій Волокітін

2 місце – Мартин Кравців

3 місце – Захар Єфименко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: