У Львові юніорська збірна зі стрільби з лука готується до чемпіонату світу

08 лютого 14:03
Переглядів: 117
Стрільба з лука

У Львові таборує юніорська збірна України зі стрільби із лука. Молоді «робін гуди» завершують вправлятися перед чемпіонатом світу.

Там свої сили пробуватимуть восьмеро українських лучників. Шестеро основних і двоє у резерві. «Робін гуди» не лише тренуються по кілька разів на день, а й проходять відновлювальні процедури. Мають здорово харчуватися і багато спати.

Наставник «синьо-жовтих» Віктор Михайленко зізнається: «Вони чекають, поки тренер засне і продовжують свої рухи. Треба контролювати спортсменів. Але це цікавий аспект роботи з молоддю».

Львів`янка Орися Дідич на такий турнір поїде вперше. Дівчина розповідає: «Казали, що коли перший раз коли , ти не розумієш, що діється. Перед відльотом хвилююся, є якийсь мандраж».

Дехто спробує привабити успіх ще й талісманами, як-от харків`янка Катерина Мазарчук. Ось уже кілька років на змаганнях її супроводжує в`язане жабеня. Лучниця розповідає: «Іграшку звуть Льоня, це мама мені подарувала. Привезла з конференції. На ньому є стрічка з мого першого чемпіонату Європи. І він завжди їздить зі мною. Сподіваюся, що приносить удачу».

У Сполучені Штати українська збірна вирушить уже в п`ятницю, 9 лютого. Там спортсмени матимуть кілька днів, щоб акліматизуватись та звикнути до восьмигодинної різниці у часу.

За матеріалами: zaxid.net
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: